„Tak jsem musela přistoupit na to a nešlo se jinak domluvit“: Agáta Prachařová prozradila, jak se podřídila Jakubu Prachařovi

Zatímco většina lidí má před nadcházejícími svátky skvělou náladu, Agáta Prachařová je velmi rozrušená. Vánoce bude slavit bez své dcery Miy.

Agáta Prachařová/ Zdroj: sip.denik.cz

Modelka byla nucena vzdát se práva strávit Vánoce s dcerou, a holčička tento skvělý svátek bude trávit se svým tátou Jakubem Prachařem.

Agáta Prachařová s dcerou Miou/ Zdroj: Instagram

Takovou informaci Agáta poskytla pro blesk.cz. Dívka řekla, že byla nucena jít exmanželovi na ústupky. Mají dohodu o střídavé péči o dceru . Jak ona vysvětlila, neměla jinou možnost, jen souhlasit s takovými podmínkami.

„Jelikož máme s Prachařem střídavou péči, tak jsem musela přistoupit na to, že Mia bude na Štědrý večer s ním a se mnou až druhý den 25., kdy si uděláme americké Vánoce,“ prozradila v rozhovoru pro Blesk Agáta.

Ale těší to, že v amerických Vánocích bude dcera po boku své matky.

Babička a dcera Agáty Prachařové/ Zdroj: Instagram

Tentokrát se Vánoce budou muset sejít jen se synem na návštěvě u maminky. Z Izraele přijede na dovolenou manžel matky. Letošní Vánoce budou slavit v úzkém rodinném kruhu.

Agáta Prachařová s dcerou Miou/ Zdroj: Instagram

Na svou stránku na sociální síti Instagram Prachařová umístila fotografii, na které jí syn sedí na zádech. Komentář k fotografii, kterou modelka publikovala, byl takový, že je to jediný chlap, který ji může porazit, je její syn.

Agáta říkala, že každý rok slaví svátky jinak. Letošní rok nebude výjimkou.

Agáta Prachařová/ Zdroj: sip.denik.cz

PSALI JSME: „TOHLE JE MOJE NEJVĚTŠÍ VÝHRA“: KARLOS VÉMOLA VRÁTIL SVOU LELU CETEROVOU ZPĚT DOMŮ

PŘIPOMÍNÁME: PRINCIPÁL DIVADLA HRUŠÍNSKÝ A HUDEBNÍK MIRAI PROMLUVILI O SITUACI V KULTUŘE BĚHEM PANDEMIE: VZDÁVAT SE NEHODLAJÍ

Share