Ve třicetistupňovém mrazu seděla na ulici vyděšená kočka, kterou vyhodili z domu

Kateřina Skylar začala rok 2020 s novým přírůstkem do své rodiny. Jednou si dívka na ulici všimla koťátka, které by bez její pomoci nepřežilo …

 

Zdroj: mur.tv

 

17. ledna bylo třicet stupňů pod nulou. V takovém chladném počasí je bezdomovcům velmi obtížné přežít, pokud neexistuje teplé místo pro zahřátí a spánek. Kateřina si všimla, že venku na sněhu sedí vyděšená nádherná kočka! Jak se ukázalo o něco později, majitelé vykopli Murlinku z domu, vůbec si nedělali starosti s tím, co se s malým koťátkem stane dál.

 

Zdroj: mur.tv

 

Dívka nechtěla ani pomyslet na to, nechat kočku na ulici. Vzala si podchlazené ubohé zvíře sebou domů, a když se na ni pečlivě podívala, uvědomila si, že Murlinka je velmi vychrtlá. Pravděpodobně sami předchozí majitelé nechápali, proč dostali zvíře, protože se o něj nechtěli starat.

 

Zdroj: mur.tv

 

Vzhledem k tomu, že domácí kočka byla vystavena venku v tak chladném počasí, ztuhla jí uši a ocas. Když Kateřina vzala domácího mazlíčka k veterináři, který okamžitě řekl, že uši budou muset být oříznuty. Vyčerpanému a nemocnému koťátku byly předepsány injekce proti bolesti, antibiotika a léčivé masti.

Trvalo celý měsíc, než se zvíře vzpamatovalo. Kateřina neopustila svého nového mazlíčka ani na krok a udělala vše pro to, aby se rychle vzpamatovala. Úsilí dívky nebylo zbytečné – nyní je kočka zcela zdravá a již se vzpamatovala ze zrady svých předchozích majitelů.

 

Zdroj: mur.tv

 

Poté, co Kateřina Murlinku vyléčila, si uvědomila, že se s ní nikdy nerozdělí. Celá rodina se připojila ke kočce a rozhodně ji odmítla dát někomu jinému.

Nyní je mazlíček v dobrých rukou a má před sebou dlouhý a šťastný život. Měla štěstí, že toho mrazivého večera potkala laskavou dívku! Díky Kateřine za její pomoc a poskytnutí domova pro zvíře.

 

PSALI JSME: KŮŇ ŠEL NA DNO BAŽINY, JEZDKYNĚ MU NEMOHLA POMOCI, TAK HO OBJALA A ZŮSTALA VEDLE NĚJ: A NAJEDNOU SI NA NĚCO VZPOMNĚLA

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SE VRÁTIL PES Z PROCHÁZKY S OTEKLÝM ČENICHEM, MAJITELÉ SPĚCHALI S NÍM K VETERINÁŘI: A ZJISTILI, ŽE SE ZVÍŘE PODAŘILO ZACHRÁNIT NA POSLEDNÍ CHVÍLI

 

Share