Žena rozebrala věci ve skříni a našla batoh plný peněz: Nález 20 let starý, tajil školní podvod

Uživatelka portálu Reddit našla svůj starý školní batoh, na který nesahala 20 let. Čekala, že tam uvidí školní potřeby, a našla obálku s penězi a seznam lidí.

Vše začalo tím, že dívka naléhavě potřebovala pero, ale na stole ho nemohla najít. Pak začala hledat ve skříni, kde na samém dně spočívaly její školní batoh. Když dívka ho uviděla, s nímž chodila asi před dvaceti lety na základní školu, byla nadšená.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

V batohu ležel plastový sáček plný peněz a papír se seznamem jmen. Nejprve se Iguessmynameissusan velmi vyděsila, protože ve filmech takové nálezy obvykle vedou k velkým problémům.

Ale žena si vzpomněla, co je to jsou za peníze a papír. Na základní škole byla dívka, stejně jako ostatní spolužáci, pověřena prodejem svíček (stejný system, na kterém skauti prodávají sušenky).

Ilustrační foto
Zdroj: o6oi.ru

Na papíře poznamenala, kdo ze sousedů a kolegů její matky souhlasil s nákupem svíček a v jakém objemu.

Dívka peníze sebrala ze sousedu, ale z nějakého důvodu na to úplně zapomněla. Až po letech si uvědomila, o jaké svíčky a peníze se její starší soused ptal.

Ukázalo se, že nikdo z dospělých nedostal svou objednávku.

Zdroj: medialeaks.ru

Maminka prozradila, že peníze vrátila svým kolegům, kteří si u dcery objednali svíčky, ale se sousedy se o tom nebavila a nic jim nevlítla.

Dívka se rozhodla, že se opozdí, ale vrátí všem dluh. Až když se vrátila do ložnice, uvědomila si, že v nervozitě zase někam strčila obálku s penězi a zatím ji nenašla.

Komentátoři ocenili kriminální školní drama s celým balíčkem peněz a seznamem „obětí“. Ale ženu oni také litovali:

Technicky je to vina učitelů a tvé máma. Když jsi dítě, nemůžeš nakládat s penězi. Neověřili, jestli jsi splnila objednávku, nebo ne, neověřili, co se stalo s penězi. Vím, o čem mluvím. Mám dvě děti, a i když jsou chytré a prostě úžasné, ale nejsou připraveny na dospělé povinnosti právě kvůli věku.

Zdroj: medialeaks.ru

Doufám, že brzy najdeš každého, kdo ti dal peníze, a máma bude šťastná, až uvidí tvůj dětský rukopis a uslyší tento příběh. Mimochodem, máš ji báječnou! Máma si uvědomila, že jsi kvůli určitým problémům zapomněla na svíčky a peníze a nezačala tě obviňovat z ničeho, ale prostě dala ty peníze kolegům. Skvělý příběh!

Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: PŘÁTELÉ SI KOUPILI DŮM A NAŠLI VE STĚNÁCH VELMI DRAHÉ TAJEMSTVÍ PŘEDCHOZÍHO MAJITELE

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PO SVÉ TETĚ ZDĚDILA DŮM: KDYŽ TAM NAŠLA STARÝ TREZOR, PŘED OTEVŘENÍM TOTIŽ NEVĚDĚLA, CO SE BUDE UVNITŘ NACHÁZET

Share