Monika Štiková ukázala s předstihem svůj vánoční stromeček: Výsledek své práce ukázala na sociálních sítích

Nedočkavá Monika Biniasová se už pochlubila svým vánočním stromečkem, který si nazdobila v Německu, kde aktuálně bydlí s mladším manželem Petrem.

V době, kdy se dcera Štikové Ornella Koktová v Česku raduje ze svého třetího těhotenství, matka Monika se rozhodla od své rodiny zcela odříznout.

Zdroj: instagram.com

Biniasová dokonce prohlásila, že se s dcerou nehodlá usmiřovat, ani kdyby těch dětí měla 360. Proto se místo gratulaci věnuje v Německu přípravám k Vánocům se svým manželem hokejistou Petrem Biniasem.

I když pro někoho zatím je zdobit stromeček příliš brzy, Monika nečekala a stromeček si připravila už před prvním adventem.

Zdroj: instagram.com

Výsledek své práce ukázala na sociálních sítích. Nejde ale přehlédnout kýč a okázalost, které má zřejmě ráda. O to jsme se mohli přesvědčit i během letní svatby Štikové, když si na sebe vzala bílé princeznovské šaty.

Bílý uměly stromeček Monika ozdobila červenými mašlemi, zlatými koulemi a velkým množstvím světýlek. V bytě je také mnoho postaviček Santa Clause, andílků či zvonečků.

Zdroj: instagram.com

Není to ale všechno. Interiér je také doplněn tematickými polštářky a vánočními ozdobami v bílo-zlaté barvě, kterou asi rodina Štikových má velmi ráda.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „STÁŘÍ NENÍ PRO ZBABĚLCE“: SLAVNÁ ZPĚVAČKA MARTA KUBIŠOVÁ POPSALA JAK TEĎ ŽIJE

PŘIPOMÍNÁME: BABIŠ PROZRADIL, KDE S RODINOU STRÁVÍ LETOŠNÍ VÁNOCE: TVRDÍ, ŽE SVÁTKY BUDOU JINÉ NEŽ JSME SI ZVYKLI

Share