Analytik přestavil důležitou předpověď: Jak Minářovo hnutí může změnit současný politický stav

Česká politika zaznamenává hodně změn. Analytik Jan Herzmann v rozhovoru pro novinový portál Seznam Zprávy promluvil o svém názoru na Minářovo hnutí.

Zdroj: e15.cz

Nedávno někdejší šéf spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář představil veřejnosti své nové politické hnutí Lidé PRO.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Nový politický subjekt Lidé PRO jenom vzniká v české politice a proto je těžko si představit zda bude mít úspěch nebo ne.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Dle mínění Herzmanna i přes to, že si Minář chce hlavně získat hlasy nynějších příznivců hnutí ANO, bude do budoucna konkurovat na prvním místě s hnutím STAN a Piráty, které chtějí vytvořit koalici na začátku roku 2020.

Zdroj: e15.cz

“Mohu se ovšem mýlit, možná má veliký potenciál a strhne rozhodující masu odpůrců Andreje Babiše na svou stranu,“ připouští analytik.

ČTĚTE TAKÉ: MIKULÁŠ MINÁŘ PREZENTOVAL SVŮJ NOVÝ POLITICKÝ PROJEKT A NYNÍ POTŘEBUJE PŮL MILIONŮ PODPISŮ PRO ÚČAST VE VOLBÁCH

PSALI JSME: MIKULÁŠ MINÁŘ VE ČTVRTEK PROMLUVÍ O SVÝCH DALŠÍCH PLÁNECH V POLITICE: „POKUD MÁME JÍT PO KRIZI NAHORU, MUSÍME NAJÍT SPOLEČNOU ŘEČ,“ ŘEKL

Share