Meghan Markle „šla ve stopách“ princezny Diany

Odborníci obeznámení s biografiemi členů královské rodiny naléhají na Meghan Markle, aby „mlčela a smířila se“. Jinak říkají, že manželka prince Harryho zopakuje osud své matky.

 

Zdroj: youtube.com

 

Meghan Markle podniká stejné kroky, jaké podnikla princezna Diana, aby se „pokusila ovládnout zpravodajskou agendu“, řekl spisovatel a královský komentátor Harry Mount. Navrhl také, že vévodkyně udělala chybu, a podala žalobu na ochranu soukromí proti předním britským novinám, uvádí Express.

 

Zdroj: youtube.com

 

Podle odborníka byla princezna Diana první v královské rodině, která se o ni pokusila dostat zpravodajské publikace na svou stranu. Zejména mluvíme o jejím rozhovoru pro BBC Panorama s novinářem Martinem Bashirem.

 

Zdroj: youtube.com

 

Mount naznačuje, že manželka prince Harryho jde stejnou cestou a žaluje Daily Mail, Mail on Sunday a Mail Online za zveřejnění soukromých dopisů zaslaných jejímu otci Thomasi Markle. Od vydavatele požaduje náhradu škody za údajné zneužití soukromých informací, porušení autorských práv a porušení zákona o ochraně údajů.

 

Zdroj: youtube.com

 

Dříve vyšlo najevo, že Meghan Markle a princ Harry realizují projekt podobný nápadu lady Diany. Podle novinářky a spisovatelky Tiny Brownové plánovala princezna pokrývat svou humanitární práci pomocí dokumentárních filmů. Diana „byla zakladatelkou celé této myšlenky“ za účasti slavných lidí, kteří by pomohli upozornit širokou veřejnost na světové problémy.

 

Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: DĚTI KATE MIDDLETON DOJEMNĚ POBLAHOPŘÁLY KRÁLOVNĚ K JEJÍMU 73. VÝROČÍ SVATBY

PŘIPOMÍNÁME: „NEBYLY SESTRY“: KRÁLOVSKÝ ŽIVOTOPISEC ODHALIL PRAVDU O VZTAHU MEZI MARKLE A MIDDLETON

 

Share