„Nikdy nekřič“: Víme, jak princ William a Kate Middleton trestají děti za neposlušnost

Zasvěcený odborník na královskou rodinu poznamenal, že vévoda a vévodkyně z Cambridge nikdy nekřičeli na šesti letého prince George, pěti letou princeznu Charlotte nebo na dvou letého prince Louise. „Zlobivé dítě je odvedeno z hádek rodičů a Kate nebo William s ním radši klidně promluví.

 

Zdroj: youtube.com

 

Všechno je vysvětleno, popsány následky a nikdy na ně nekřičí. Křik na děti je přísně zakázán, dokonce i náznak tohoto je nepřijatelný. Kate je v jejich výchově trochu přísnější než William,“ řekl odborník publikaci The Sun.

 

Zdroj: youtube.com

 

Kate Middleton a Princ William používají „konverzační gauč“ vždy, když se jedno z jejich dětí dopustí jakéhokoli přestupku.

 

Zdroj: youtube.com

Zdroj: youtube.com

 

Chůva královského páru Maria Teresa Turrion Borrallo činí všechna rozhodnutí se souhlasem vévodů.

 

Zdroj: youtube.com

 

„Maria nikdy nejedná jednostranně vůči dětem ve věcech disciplíny. Kate a William, spolu s Marií, jsou všichni na děti nároční, ale mají úžasnou schopnost to skrýt. Je to skoro vojenská operace, nikdy neuhodnete, kdy je vychovávají, protože pečlivě pracují na výchově svých dětí, navíc dělají všechno proto, aby jejich děti i oni sami byli šťastní a uvolnění. Naslouchají dětem, ale zůstávají „u kormidla“ výchovy svých dětí. George, Charlotte a Louis jsou často chváleni za to, že se na veřejnosti chovají dobře,“ dodal zasvěcený.

 

Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: “NEJVÍC LIDI ZAJÍMÁ, KDY BUDU MÍT DÍTĚ”: PATRICIE PAGÁČOVÁ PROZRADILA O SVÝCH BUDOUCÍCH PLÁNECH

PŘIPOMÍNÁME: JASON MOMOA A LISA BONET JSOU JEDNÍM Z NEJNEOBVYKLEJŠÍCH PÁRŮ V HOLLYWOODU: JAK HEREC DOSÁHL SVÉHO

 

Share